ביטוח נסיעות לתרמילאים זה עסק מבלבל...
ZEBOOL - מנוע השוואת ביטוחי נסיעות המלא והמתקדם ביותר לשרותכם
משווים - מוצאים את מה שמתאים בול - רוכשים ומקבלים תמיכה לאורך כל הטיול
על ביטוח חילוץ והצלה לתרמילאים
טיול תרמילאות במקומות נידחים ברחבי העולם הינו חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.
יחד עם זאת, יש לזכור כי מדובר גם בחוויה האוצרת בתוכה לא מעט סיכונים והתמודדות מולם, הדורשת היערכות מראש. ההיערכות לטיול כוללת השכרת ו/או קניית מכשיר לוויני מתקדם לצד ביטוח חילוץ והצלה מקיף.
חברת עולם קטן מתמחה בפתרונות תקשורת לווינית לשטח בדגש על מצבי מצוקה וחירום.
בנוסף, החברה תסייע לכם בבחירת ביטוח תרמילאים לחו"ל המתאים לאופי הטיול שלכם. עולם קטן שותפים בפיתוח מנוע השוואת ביטוח ZEBOOL המאפשר לכם להחליט בדיוק מה אתם צריכים ולשלם בול על מה שאתם בוחרים.
חשיבות ביטוח חילוץ והצלה
חלק מהסיכונים הקיימים בטיול תרמילאים בשטח מתגלם במצבי מצוקה, שנדרשים בשירותי חילוץ והצלה.
מצבים אלו יכולים להיגרם בגין שורה ארוכה של סיבות כמו חבלה או מחלה שאינן מאפשרות המשך הליכה, איבוד השביל והדרך, חסימה של הדרך עקב שיטפונות, שינוי קיצוני ובעייתי במזג האוויר, מפגש עם פורעי חוק ועוד.
במצבים אלו השכרת שירותי חילוץ והצלה עולים הרבה מאוד כסף. בכדי להיות מוכנים לכל מצב מומלץ בטיולי שטח להזמין ביטוח המכסה גם מצבי איתור, חילוץ והצלה.
לא רק ביטוח
לצד ביטוח חילוץ מחול חשוב גם לשכור או לקנות מכשיר לוויני טלפון או מסנג'ר אמין וקל משקל מחברתנו.
מכשירים אלו מצוידים בכפתור מצוקה ומאפשרים יצירת קשר ואיתור מכל מקום בעולם, גם אם אין בו קליטה סלולארית. כמו כן, השילוב עם מערכת יומן מסע שלנו מאפשר לחבר אתכם אל מוקד חברת הביטוח המאויש סביב השעון, להגדיר העברה אוטומטית של הודעות, פרטי חירום שלכם וכן פרטי אנשי קשר אמינים ואחראים.
את אנשי הקשר חשוב לעדכן אודות התוכניות שלכם לפני ובמהלך הטיול. בנוסף חשוב לבדוק שכל המידע אכן הוזן כראוי ושאתם שולטים היטב בתפעול המכשיר.

לרשותכם גם עומד צוות החברה הזמין להדריך ולסייע בתפעול מכשיר לוויני ולספק מענה לכל שאלה ובעיה בנושא. כמו כן, במקרי חירום הודעה תישלח גם למוקד שלנו אשר ידאג לשמירה על קשר רציף עם כל הגורמים הרלוונטיים שיעזרו בכל הקשור לתחומי תקשורת לווינית.
למידע נוסף
למידע נוסף וייעוץ מקצועי אודות ביטוח תרמילאים ולהזמנת מכשיר לוויני, צרו קשר
077-2201130
שם משפחה
שם פרטי
טלפון
דואר אלקטרוני
איך אפשר לעזור?
שלחו הודעה
תודה רבה!
ההודעה נשלחה בהצלחה. אחד מנציגי עולם קטן יחזור אליכם בהקדם.
מעבד נתונים
אנא המתינו בזמן שאנחנו מעבדים נתונים
צוות עולם קטן
עומדים לשירותכם
×
WhatsApp צ'אט במצב לא מקוון
whatsapp צ'אט במצב מקוון בימים א-ה בין השעות 08:00 - 17:00, מעבר לשעות המשרד, סופי שבוע וחגים ניתן לשלוח מייל info@small-world.us או ליצור קשר בטלפון 0772201130. אנחנו עונים לטלפון עד שעות מאוחרות (ובחירום כמובן 24/7)
ווטסאפ צ'אט